x تبلیغات
مسترکد مرجع آموزش وردپرس رایگان

آموزش وردپرس تصویری از مبتدی تا پیشرفته

 ما در این دوره به شما خواهیم آموخت که چطور افزونه ی مدنظر خود را در وردپرس نصب کنید و از چه افزونه هایی میتوانید برای انجام فعالیت های متفاوت استفاده نمایید. به راحتی می توانید با یادگرفتن هر هنری که به آن علاقه مند هستید و کارهای خلاق و ساخت آن درآمدزایی کنید. اگر نویسنده خوبی هستید و اطلاعات به روزی دارید می توانید وبلاگ نویس شوید. برای تبدیل شده به فریلنسر نیاز به مهارت در تخصصی خاص که تقاضا برای آن زیاد است آموزش وردپرس تصویری و روابط عمومی بالا هستید. نوین وردپرس تداعی خلاقیت و نوآوری در دنیای وردپرس فارسی است ، کیفیت محصولات ، پشتیبانی ویژه و منحصربه فرد از ویژگی های برجسته نوین وردپرس میباشد.

بهترین آموزش وردرپس در میان سایت ها

 توجه به سئو و یکی از اصلیترین مواردی است که باید در یک وبسایت به آن توجه داشت. ابتدا پیشنهاد می کنم مطلب زیر را مطالعه کنید تا اطلاعات دقیقی از ساختار افزونه های وردپرس در ابتدا بدست آورید. اما اصلا دقت نمی کنند که می تواند درابعاد بزرگ چقدر کوئری ایجاد شود و سرعت پردازش سایت خیلی زیاد شود. اما دقت کنید که mvc معماری برنامه نویسی هست و چندان مربوط به زبان خاصی نیست. از طرفی همانطور که گفتیم طراحی وبسایت کار سادهای نیست برای داشتن یک وبسایت حرفهای چارهای جز یادگیری زبانهای برنامه نویسی ندارید. بهترین آموزش وردپرس به هر حال این مقدار نامحدود نیست. یادخواهیم گرفت که چطور برای نوشته ها موضوع تعریف بکنیم و هر نوشته رو با توجه به موضوع خودش از دیگری جدا کنیم، همچنین با برچسب ها (همون هشتگ) آشنا خواهیم شد و برای نوشتمون برچسب گذاری می کنیم. با این حال، در این دوره سعی بر این بوده که سایتی را بدون دانش کدنویسی راه اندازی و مدیریت کنیم. نکته : پس اگر در حال حاضر از این افزونه فارسی ساز روی سایت خود استفاده می کنید توصیه میکنیم که این افزونه را غیرفعال و از روی وردپرس خود حذف کنید که در ادامه یک افزونه جایگزین برای این منظور به شما معرفی می کنیم.

برای این که کوئری های ایجاد شده در وردپرس را دیباگ کنید. در نیتجه این عمل باعث شد که راحت تر توسعه دهندگان دیگر با کدهای افزونه ارتباط برقرار کرده و براحتی آن را توسعه دهند. اگرچه به هر نسبت که با زبانهای برنامهنویسی چون HTML، CSS، JavaScript و PHP آشنا باشید، قدرت شما در شخصی سازی وردپرس و ایجاد صفحات دلخواهتان افزایش مییابد؛ اما هزاران قالب و افزونهی رایگان در مخزن وردپرس وجود دارند که میتوانند نیاز شما را به کدنویسی به حداقل برسانند. متن باز بودن وردپرس به شما این امکان را میدهد که به کدهای آن دسترسی کامل داشته باشید و در صورت بهرهمندی از دانش برنامهنویسی، بتوانید هرگونه تغییری را در بهترین آموزش وردپرس آن به وجود آورید؛ اما برای نصب و استفاده از وردپرس، هیچ لزومی به یادگیری برنامهنویسی ندارید. برای نصب افزونهها میتوانید به بخش افزونهها و سپس اضافه کردن افزونهی جدید بروید و با استفاده از نوار جستجویی که دارد از بین بیش از ۲۵ هزار افزونهی مختلف به دنبال موردی که نیاز دارید بگردید. اگر یک بلاگ (صفحهای که اخبار و مقالات مختلف در آن قرار میگیرند) نیاز دارید، باید به بخش Posts یا نوشتهها بروید و همهی پستهای مد نظر خود را از این طریق وارد وردپرس کنید. برای حذف آنها میتوانید به نمایش و سپس ابزارکها بروید. اگر به افزونه ووکامرس نگاهی بیاندازید این افزونه برای قرار دادن محصولات از همان جدول Post ها در وردپرس استفاده کرده و زمانی که برای ذخیره داده های سبد خرید و کد های تخفیف نیاز خود را در جداول وردپرس ندید ، یک Table جدید در بانک اطلاعاتی وردپرس ایجاد کرد.

شما در طول روز بارها و بارها با بخش رسانه وردپرس سروکار دارید. افزونه Media Grid چندین کاربرد می تواند داشته باشد، از ایجاد گالری عکس های اینستاگرام شما گرفته تا مهمترین المان های که برای نمونه کار خود نیاز دارید را برای شما طراحی می کند. برای راه اندازی سایت وردپرسی شما باید یک پایگاه داده یا دیتابیس (Database) برای آن ایجاد کنید. اگر شما جزء افرادی هستید که علاقمند به طراحی سایت هستید یا در حال راه اندازی کسب و کار شخصی هستید و میخواهید که سایت شخصی خود را داشته باشید پس از گذراندن این دوره آموزشی خواهید توانست سایت موردنظر خود را راهاندازی کنید یا از طریق طراحی سایت و پشتیبانی برای دیگران، کسب درآمد کنید. همچنین بخش های سئو که برای افزونه های مختلف هستند نیاز به نصب آن افزونه ها دارند تا برای شما نمایش داده شوند . کد بالا را در یکی از افزونه های خود ایجاد کردم.این کد تنها زمانی که در مدیریت هستیم و داخل یکی از صفحات مدیریت دسته بندی یا برچسب ها وردپرس هستیم بارگزاری خواهد شد. شما تنها در صورتی میتوانید یک صفحهی یکتای متفاوت داشته باشید که در هنگام ایجاد برگه، نوع برگه را با توجه به پوستهی انتخابی طوری انتخاب کرده باشید که شبیه به یک بلاگ نباشد. یعنی ایمیل کاربران را برای شما ذخیره می کند و در زمانی که می خواهید از آن استفاده می کنید . یکی از ابهامهایی که برای برخی از افرادی که میخواهند سایتشان را با وردپرس بسازند پیش میآید، این است که آیا طراحی سایت با وردپرس برای پروژههای بزرگ پیشنهاد میشود؟

پس این خیلی منطقی بود که من در همان مرحله ی نصب چک کنم که آیا تابع Curl در سرور فعال هست یا خیر . خودتان یک جدول اضافه کنید و مقادیر خود را در آن قرار دهید. بخش برگهی نوشتهها را به برگهای که در آن پستها یا نوشتهها نمایش داده میشوند اختصاص دهید. یکی از موارد مهمی که در هنگام انتخاب سیستم مدیریت باید به آن توجه کنید، سطح پشتیبانی آن و اطلاعات قابل دسترس، در کشور شماست. مهمترین ابزارهایی که ما قصد داریم در این بخش به توضیح آن بپردازیم ابزار سختی کلمه کلیدی یعنی keyword explorer و همینطور link explorer این شرکت است. همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید میتوانید به دنبال واژههایی خاص باشید تا بهترین آموزش وردپرس تمهایی به شما نمایش داده شوند که حال و هوای متفاوتی دارند. تگ لاینها عناوینی هستند که با یک فاصله در کنار عنوان صفحات نمایش داده میشوند. پس از وارد کردن این آدرس در مرورگر با صفحه ای روبرو می شوید که باید در آن شناسه و رمز عبور خود را وارد کنید. اولین نکته ای که می بایست در برنامه نویسی افزونه وردپرس رعایت کرد “میزان عدم وابستگی کدها” به دیگر افزونه یا قالب ها در وردپرس هست.زمانی که شما در یک وردپرس که در آن افزونه های زیادی نصب شده اند یا قالبی نصب شده است کار می کنید، احتمال اینکه برخی عوامل روی افزونه شما تاثیر بگذارد بسیار زیاد است. پیدا کردن یک تم خوب زمان نسبتا زیادی از شما میگیرد اما برای منحصر بودن وبسایت به آن نیاز خواهید داشت.

در عصر امروز یکی از روشهای کم هزینه برای تبلیغات، سئو سایت برای موتورهای جستجو است که با برنامه ریزی مناسب میتوانید بدون پرداخت هزینههای چند صد میلیونی مشتریان فراوانی را جذب کنید. روشهای بسیار گوناگون و متنوعی برای نصب وردپرس وجود دارد. اگر قصد دارید به طور پیش فرض موضوع مشابه در همهی پیجها اتفاق بیفتد، به تنظیمات رفته و سپس با رفتن به بخش گفتگو گزینهی «اجازهی گذاشتن دیدگاه برای نوشتههای جدید» را غیر فعال کنید. چطور Transientها را در وردپرس مدیریت و حذف کنید؟ یا بهتره بگم نصب وردپرس روی لوکال هاست با استفاده Xampp رو به شما آموزش میدیم. صفحهی ایستا، ثابت، یکتا یا Static صفحهای به شمار میرود که هرگز تغییر نمیکند. در دسامبر ۲۰۰۵، او شرکت اتوماتیک را معرفی کرد، سرویسی که خدمات میزبانی وبلاگ ارائه میدهد و نرمافزارهای ضد اسپم میسازد. برخی از المانها در وبسایت اهمیت ویژهای دارند که برای داشتن یک سایت خوب باید بدانید که چگونه میتوان آنها را تغییر داد. دلیل اول این است که با این کار شما توسعه افزونه خود را برای توسعه دهندگان دیگر ساده می کنید. البته تمهای وبسایت یاد شده رایگان نیستند به همین دلیل توصیه میکنیم که در ابتدا به دنبال تمهای رایگان باشید.

البته باید توجه داشته باشید که همهی افزونهها یا پلاگینهای وردپرس قابل اعتماد نیستند و برخی از آنها به خاطر نوع کدنویسی که دارند ممکن است دارای حفرههای امنیتی باشند. حالا شاید بخواهید همانطور که در دیجیاتو صفحهی تبلیغات در منوی بالای صفحه مشاهده میشود، برگهی جدید اضافه شدهی شما هم در منو به نمایش در بیاید. در این دوره شما با قالب های پراستفاده و معروف وردپرس آشنا خواهید شد و یادخواهید گرفت چگونه از آن ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. مثلا از طریق این وبسایت میتوانید ۲۷ پوستهی معروف وردپرس را مشاهده کنید. در بیان خیلی ساده، بهترین آموزش وردپرس کافیست فقط این افزونه را نصب کنید و فایل های نام برده شده در بالا را پس از شخصی سازی های دلخواه در پوشه قالب خود قرار دهید و دیگر نگران بروزرسانی های وردپرس و از بین رفتن شخصی سازی های خود بر روی قالب فید سایتتان نباشید. تمامی پروسس های وردپرس در حالت عادی شامل 5 پروسه هست : بخش نمایش وب سایت ، بخش مدیریت ، بخش Admin ajax ، بخش REST API و بخش CRON.شما می توانید در فایل php اصلی افزونه خودتان ابتدا توابعی که مربوط به هر کدام هست را توسط دستورات شرطی جدا کنید و به هر کدام اجازه بارگزاری در جای خودش را بدهید. وارد می شوید و برای اولین کار ورپردس را روی هاست نصب می کنید. این روزها بسیاری از کاربران برای رفتن به وبسایتهای مختلف از موبایل استفاده میکنند که نمایش متفاوتی دارند. در حالتی که از سیستم هوک وردپرس استفاده کنید.

http://gg.gg/wordpress-learn

دوره آموزش وردپرس (مبتدی تا پیشرفته)

 یعنی به این صورت که اگر شما این قسمت را دست نزنید و به صورت هیچ کدام بماند آن وقت دسته شما دسته اصلی خوانده میشود ولی اگر قرار هست دسته ای که ایجاد می کنید به عنوان یک زیر دسته باشد باید کلیک نمایید و دسته اصلی یا دسته مادر آن را انتخاب کنید. در این مقاله سعی کردم به سوال وردپرس چیست پاسخ بدهم و و شما را با این سیستم مدیریت محتوای محبوب آشنا کنم؛ امیدوارم که با خواندن این مقاله، اطلاعات مفیدی در مورد دوره آموزش وردپرس به دست آورده باشید. سئوی بهبود یافته: SEO چیست، سئو مخفف Search Engine Optimization میباشد، به مجموعه اقداماتی گفته میشود که باید صورت گیرد تا سایت شما در لیست نتایج موتورهای جستجو و به طور خاص گوگل، رتبهی بالاتری داشته باشد. هنگامی که کاربر درخواست یک صفحه وب حاوی کد PHP میکند، کد توسط ماژول PHP نصب شده در آن وب سرور پردازش میشود. شاید در بعضی از وبلاگ های محبوب دیده باشید که چطور از تصاویر در کنار متن استفاده می کنند.

وردپرس بسیار محبوب است و شما میتوانید قالبهای مختلفی را با هزینه بسیار کمی از اینترنت خریداری کنید. وردپرس این امکان را از طریق افزونههایی فراهم کرده است که اکثر آنها رایگان هستند و یا قیمت بسیار مناسبی دارند. قالب وردپرس که به آن تم وردپرس نیز میگویند، ابزاری برای تغییر چیدمان و طرحبندی وب سایت شماست. اما طراحی و کد نویسی افزونهها و قالبهای حرفهای وردپرس ماجرا را تغییر داد. در مقالهی زیر روشهای حرفهای افزایش امنیت وردپرس به خوبی توضیح داده شده است. این موارد برای ساخت فروشگاه ضروری نیستند و فقط جهت بازاریابی و افزایش فروش کاربرد دارند. 1- محدودیت حافظه را در فایل wp-config.php افزایش دهید. شما باید تمام فایل های خود را zip ( فشرده ) کرده و در هاست خود آپلود کنید. شما به راحتی میتوانید با چند کلیک ساده، پلاگینهای وردپرس را بر روی سایت خود نصب کرده و از امکانات آنها استفاده کنید.

دوره آموزش وردپرس این سرویس کلمات کلیدی را بررسی کرده و کاربرانی را که در جستوجوی این کلمات کلیدی هستند به سمت وب­سایت شما راهنمایی می­کند. غیر فعال بودن یا نبودن گزینه “تاریخ در پیش نمایش قطعه” که منظور همان نتیجه جستجو واحد است، تاثیری روی نمایش تاریخ ندارد (چون انواع قالب وردپرس به شکل اتوماتیک میکرودیتا های تاریخ را به پست ها و گاهی اوقات برگه ها اضافه می کنند) و تنها کاربرد این تاریخ اینست که به شما در ویرایش نشان دهد که نتیجه شما همراه با نمایش تاریخ چطور دیده خواهد شد. برای شروع، ابتدا باید افزونه Yoast SEO را نصب و فعال کنید.

کافی است روی دکمه “نصب” کلیک کنید. بعد از طراحی سایت با پرتال میتوانید یکی از پکیجها را خریداری کنید و سایت را روی دامنه دلخواه خودتان قرار دهید. و در انتها در بخش Insert custom code before and after items می توانید قبل یا بعد از هر مطالب در فید سایت، متن یا کد HTML دلخواه خود را قرار دهید. وب سایتهای زیادی همچون تم فارست در این زمینه فعالیت میکنند و شما میتوانید قالب دلخواه خود را انتخاب و خریداری کنید. افزونههای کاربردی وردپرس به شما کمک میکنند تا سایت مورد نظر شما به بهترین نحو پاسخگوی نیازهای کاربران باشد.

اگرچه وردپرس WordPress از سال 2003 شروع به کار نموده ولی در حال حاضر به عنوان محبوبترین نرم افزار وبلاگساز مطرح است. وردپرس نرم افزاری رایگان، متن باز (Open Source) و تحت وب است که بر پایه زبان PHP و پایگاه داده MySQL طراحی شده است. در این دوره آموزشی وردپرس که بصورت رایگان هم ارائه شده است می آموزید به راحتی یک وبسایت برای خودتان طراحی کنید و با آن بتوانید به دنیای تجارت الکترونیک قدم بگذارید. روش اول : میتوانید با تهیه اشتراک ویژه به این دوره و تمامی دوره ها به طور کامل دسترسی(دانلود) داشته باشید. WordPress در ابتدا به طور گسترده مورد توجه وبلاگ نویسان زیادی در سرتاسر جهان قرار گرفت. نحوهی انجام این فرآیند به طور کامل در همهی وبسایتهای سرویس میزبان وب به شما گفته میشود و طی حداکثر ۴۸ ساعت دامنهی شما قابل استفاده خواهد بود.

برای مثال شما میتوانید لینک وبسایت را زمانی که به زبان دیگر نمایش داده میشود تغییر دهید. بعد از نصب ووکامرس، 4 گزینه به نامهای ووکامرس، محصولات، تجزیه و تحلیل و بازاریابی به منوی وردپرس اضافه میشود. بعد از دانلود دوره آموزش وردپرس فایل اصلی وردپرس و خارج سازی آنها از حالت فشرده باید فایل وردپرس را به پوشه WWW در فولدر wamp64 که در درایو C قرار دارد منتقل کنید. نکته: یادتون باشه که هر بار کامپیوتر شما ریاستارت شده و یا به عبارت سادهتر خاموش بشه لازمه تا مشابه تصویر زیر با کلیک بر روی دکمههای Start که در مقابل Apache و Mysql قرار گرفته درست مثل یک سرور واقعی اقدام به روشن کردن اونها کنید تا سایت شما در محیط لوکال هاست اجرا و قابل دسترسی باشه، چرا که پس از ریست شدن سیستم برنامه زمپ پایگاه داده mysql، وب سرور آپاچی و php همگی در حالت خاموشی قرا میگیرند.

وردپرس اولین بار در سال 2003 توسط مت مولنوگ (Matt Mullenweg) به صورت رسمی و با هدف راه اندازی یک سیستم وبلاگ دهی منتشر شد. با آموزش وردپرس می توانید به صورت پروژه محور و کاملا حرفه ای طراحی سایت انجام دهید.آموزش تصویری وردپرس ، برای اولین بار به صورت پروژه محور و آموزش مقدماتی تا پیشرفته وردپرس ، در کلیک سایت تهیه شده است.وردپرس از CMS های مشهوری است که از مزایای آن ،ساخت سایت در کمترین زمان ممکن و آموزش سریع وردپرس می باشد.جهت آموزش wordpress از پایه تا حرفه ای ، از آموزش های تصویری وردپرس در سایت استفاده نمایید. خوب است بدانید که هیچ سیستم مدیریت محتوایی 100٪ ایمن نیست.

اما چه چیزی باعث محبوبیت این سیستم شده است؟ اما این امر برای بسیاری از افراد به دلیل نداشتن دانش فنی و سرمایه زیاد امکان پذیر نبوده است. سایتهای وردپرسی بسیار مقیاس پذیر و قدرتمند هستند. با استفاده از پلاگین Monsterinsights تمامی این کارها امکان پذیر می باشد. علاوه بر این، هر صفحه، پست و تصویر میتواند کلمات کلیدی، توضیحات و عنوان متا تگ خاص خود را داشته باشد و برای کلمات کلیدی خاص بهینه شود و امکان بهینه سازی دقیق موتور جستجو را فراهم کند. در وردپرس هیچ محدودیتی در تعداد برگه های ایجاد شده در وردپرس وجود ندارد و امکان ایجاد وب سایت با تنها یک برگه وجود دارد. در این پوشه یک پوشه جدید برای سایت خود ایجاد کنید. این تصویر بصورت پیش فرض اولین تصویری است که در مطلب قرار داده اید اما اگر به تنظیمات این افزوه بروید، می توانید در بخش Image Number تنظیم کنید که چندمین تصویری که در مطلب خود قرار داده اید توسط افزونه مورد استفاده قرار گیرد.

https://wpbaran.ir/wordpress-training-course/

افزونه yoast seo premium آموزش رایگان تنظیمات

 شما هر جا دوست داشتید اینکار رو انجام بدید. با به کار گیری از فیلتر محتوای یتیم ( Orphaned Content Filter ) , شما با موتورهای جستجو بیشتر بازی خواهید کرد چون هر محتوا قادر است وزن بیشتری را به خویش جلب نماید . SmartCrawl با استفاده از روش های موثر بهینه سازی و کار بر روی Autopilot، زمان بیشتری را برای سایر بخش های وبلاگ به شما می دهد. موتورهای جست و جو هر روز بروز تر و باهوش تر می شوند، بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه بسیار سخت و زمان بر است و هزینه ی زیادی نیز برایتان دارد. به کمک این روش ها در واقع افزونه yoast seo premium شما به موتور های جستجو می گویید که خیلی ساده تر صفحات سایت شما را پیدا کنند!

افزونه ردیاب هوشمند Smart Crawl باعث می شود مطالب و محتواهای سایت شما با سرعت بسیار بالا در موتور های جستجو ایندکس شوند و گوگل صفحات سایت شما را سریعتر پیدا کنند. قبلا در مورد سرعت سایت بحثهای زیادی بود، اما امروز مطمئن هستیم که سرعت بارگذاری سایت شما رابطهای مستقیم با ایندکس و خزش دارد. در واقع شما با استفاده از افزونه SmartCrawl به سادگی می توانید این کار را سرعت ببخشید و صفحات و پست های سایت خود را سریعتر به گوگل نمایش دهید و گوگل آنها را سریعتر ایندکس کند. اما در اینجا نکاتی وجود دارد تا کار کردن با آن را بسیار ساده تر کند.

اگر می خواهید سئو را حرفه ای یاد بگیرید، حتما مقاله آموزش سئو صفر تا صد رایگان را مطالعه کنید. متاسفانه نسخه جدید افزونه یواست سئو دارای مشکلاتی است که مربوط به ترجمه زبان انگلیسی به سایر زبانهاست. اولین پلاگین در این بخش مربوط به افزونه Yoast Seo می باشد. اولین افزونه ای که به عنوان پلاگین سئو وردپرس باید نصب کنید، مربوط به افزونه اصلی می باشد. از دیگر دلایلی که لازم است از افزونه سئو و بهینه سازی وردپرس استفاده کنیم، وجود ابزارها و امکانات خاص برای سفارشی سازی می باشند. همه این افزونه با یک هدف طراحی شده اند، آنهم سئو سازی وردپرس. اما من در این قسمت فقط تعدادی از افزونه های محبوب و حرفه ای رو خدمت شما معرفی می کنم.

همچنین میتوانید پرسشهای خود در مورد هریک از این دو افزونه را در قسمت نظرات با ما مطرح کنید. با این کار این پروسه سریع تر شده و در نتیجه رتبه سئو سایت شما بالاتر می رود. سئو یکی از مهم ترین نکاتی است که طراحان قالب وردپرس و صاحبان سایت ها باید به آن توجه داشته باشند. این افزونه سازگاری بسیار خوبی با قالب های وردپرس و افزونه های وردپرس دارد و جای نگرانی در این رابطه نیست. برخی از این قابلیت افزونه سئو yoast را در زیر برای شما لیست کرده ام. آیا وردپرس خودش سئو شده هست؟ اکثر سایت های وردپرسی ترجیح می دهند یواست سئو را برای بهینه سازی کردن سایت وردپرس خود انتخاب کنند. افزونه Yoast SEO قدرتمندترین پلاگین در زمینه سئوی سایت بین کاربران وردپرس است؛ حتی اگر اطلاعات کمی در خصوص سئو سایت دارید، با کمک افزونه یوست سئو میتوانید به راحتی محتوای صفحات خود را بهینهسازی کنید.

https://il.ink/yoastseo

افزونه WP Rocket آموزش قدم به قدم و تصویری

همانطور که قبلا در فیلم آموزش افزایش سرعت وردپرس خدمت شما دوستان توضیح دادم. برای استفاده از دوره جامـع سئو از آموزش سئو وردپرس در سایت میرفا غافل نشید، یک دوره رایگان باکیفیت به صورت صوتی هست که میتونید ازمون هم بدید و همینطور امکان گرفتن مدرک هم داره، تا این تاریخ نزدیک به ۷ هزار نفر ثبتنام کردن. WP-Rocket Premium افزونه راکت وردپرس یا همان موشک وردپرس به قول وبمستران ایرانی نام افزونه ای قدرتمند و بی نظیر با امکاناتی بی چون و چرا و همیشگی برای وردپرس است . این قابلیت به شما و سایتتان این امکان را می دهد تا به یکباره بر اساس سایت مپ شما تمام محتوا و فایل های موردنیاز را کش کند و به این شکل نباشد که هر بار در هر صفحه ای وارد می شوید همان لحظه کش شود. افزونه افزایش سرعت وردپرس افزونه WP Rocket دارای سیستم بهینه سازی دیتابیس میباشد که به وسیله آن علمکرد و سرعت دیتابیس را افزایش داده و نقش موثری در سرعت وبسایتتان ایفا خواهد کرد.

آخرین ورژن افزونه WP Rocket افزونه راکت برترین افزونه بالا بردن سرعت بارگذاری سایت وردپرسی و افزایش نرخ تبدیل سایت با نصب رایگان ، افزونه وردپرس افزایش سرعت سایت wp rocket برترین افزونه وردپرس برای افزایش سرعت سایت هست که تا به امروز طراحی شده کافیه یک بار امتحان کنید و سئو سایت خود را متحول کنید . البته با تنظیمات پیش فرض هم می توانید سرعت به نسبت مناسبی را داشته باشید ولی با تنظیمات حرفه ای این مسئله چندبرابر خواهد شد. این افزونه با فشرده سازی و کاهش حجم فایل های HTML,CSS و Javascript باعث افزایش سرعت وب سایت و کاهش حجم وب سایت شما خواهد شد.برای استفاده از این امکان حتما قبل از انجام تغییرات از فایل های سایت بک آپ تهیه کنید،چرا که ممکن است در روند بارگذاری صفحات وب سایت دچار مشکل شوید. فشرده سازی فایل ها به صورت Gzip : با اینکار باعث بهبود عملکرد رندر سازی و همچنین صرفه جویی در پهنای باند می شود.

راکت یکی از بهترین افزونه ها برای افزایش قدرت و کارایی وردپرس و جلوگیری از بار اضافی روی سرو هست ، کش قدرتمند این افزونه اون رو به یکی از بهترین ها تبدیل کرده . در صورتی که شما یک وب سایت داشته باشید بی شک می دانید که افزونه افزایش سرعت سایت وردپرس راکت بهترین افزونهای است که برای افزایش سرعت سایت های وردپرسی ساخته شده است که میتوانیم آنرا تضمین کنیم. اگر به نظر شما کارتان جدی است و از آن دسته افرادی هستید که به سایتتان اهمیت می دهید ، توصیه می کنیم حتما این افزونه را نصب کنید .

عملیات درون ریزی و برون بری: شما می توانید به راحتی تنظیمات مورد نظر خود را درون ریزی و برون بری کنید. دارای برچسب: شما می توانید این افزونه را با توجه به برند خود شخصی سازی کنید. بسیاری از پلاگین های بهینه ساز به صورت رایگان در دسترس کاربران وردپرسی قرار گرفته اند. قابل ذکر است که افزونه ی موشک را از سایت های فارسی تا حدالامکان تهیه نفرمایید. بارگذاری به سبک جاوا اسکریپت: جاوا اسکریپت پس از بارگذاری کامل سایت نمایان می شود و این خود باعث می شود سرعت بارگذاری سایت کم نشود. افزونهی وردپرس راکت یکی از بهترین افزونه هایی است که می توانید به وسیله آن حجم تصاویر و ویذیوهای سایتتان را کاهش دهید. افزونه WP ROCKET بهترین افزونه افزایش سرعت سایتهای وردپرسی است که می تواند کمک های شایانی به بهینه سازی سایت و افزایش ایندکس شدن مطالب شما در گوگل داشته باشد.

https://www.shabakeh-mag.com/ads-report/19459/%DA%86%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-wp-rocket-%D9%87%DA%A9-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%9F

افزونه yoast seo premium دانلود نسخه بروز 1400

 یوست سئو لیست محدودتری از قابلیتها را در نسخه رایگانش ارائه میدهد. با این وجود، همانطور که پیشتر نیز اشاره شد، یوست سئو بابت برخی قابلیتها پول میگیرد در حالی که همان قابلیتها را رنک مث به صورت رایگان در اختیار کاربر گذاشته است. اما رنک مث به شما اجازه میدهد که به صورت رایگان چند کلیدواژه را به عنوان کلمات هدف تعریف کنید، در حالی که در نسخه رایگان یوست سئو، امکان تعریف تنها یک کلمه وجود دارد. در هر سایتی یک فایل به نام اچ تی اکسس و یک فایل به نام روبوتس وجود دارد این دو فایل نیز در سئو تاثیر بسزایی دارند تا حدی که مهمترین تغییرات سئو و یکی سری موارد دیگر داخل این دو فایل ذخیره می شوند.

در قدم بعدی دانش و استفاده ی درست از این افزونه است که باید مطالب را به درستی در سایت منتشر نمایید سپس باید به سئوی خارجی تسلط کامل داشته باشید که گوگل هر چند وقت یکبار دستورالعمل های خود را آپدیت می نماید،سپس با توجه به رعایت آن ها نسبت به سایت رقیب قوی تر عمل کنید که همین امر موجب پیشی گرفتن شما خواهد شد.اما در وهله ی اول باید محتوای داخلی سایت شما شکیل و استاندارد باشد،به همین دلیل است افزونه yoast seo premium که اکثریت افراد به منظور قدرتمند سازی سایت از این افزونه استفاده می کنند،یواست سئو قابلیت های خوبی را برای شما به ارمغان می آورد که قابلیت های آن را خدمت شما ذکر نمودیم. زیرا هر چیزی که برای سئو سایت باید در نظر گرفته شود در این افزونه قرار داده شده است.

تاریخ در پیش نمایش Snippet: گاهی اوقات میبینیم که گوگل برای برخی مطالب تاریخ آنها را هم نشان میدهد تا کاربران را متوجه مطالب تازه تر کند. امیدواریم که این ویدئو ها به موفقیت شما بیش از پیش کمک کند. از جمله بخش های تنظیمات صفحه اصلی و تنظیمات پیش فرض که بسیار مهم هستند. حتما این جمله را که محتوا پادشاه است را شنده اید و اگر بخواهید یک محتوای عالی بنویسید باید حتما ایرادات آن را بررسی کنید مثلا آیا در محتوای خود از کلمات کلیدی به درستی استفاده کرده اید یا تصاویر محتوا سئو شده است یا خیر و یا لینک های داخلی و خارجی همه اینها توسط افزونه یواست سئو انجام می شود. مثلا اگر صفحه خود را در فیس بوک یا توییتر به اشتراک بگذارید، بررسی کنید که صفحه شما چه شکلی خواهد بود. در عین حال که خود افزونه جدید است، اما تیم توسعه دهندهی آن، که MyThemeShop نام دارد، جزو شناختهشدهترین نامها در توسعه قالب و افزونههای وردپرسی وردپرس است.

یوست سئو نه تنها محبوبترین افزونه سئو وردپرس است، بلکه در میان تمام افزونههای وردپرس نیز با بیش از ۵ میلیون نصب فعال جزو محبوبترینها افزونههای سیستم مدیریت محتوای وردپرس به شمار میرود. Yoast SEO پلاگین مورد علاقه میلیون ها کاربر در سراسر جهان برای سئو وردپرس هست. بهتر است در انتخاب افزونه سئو خود به این نکته توجه داشته باشید که کدام قابلیتها را استفاده میکنید و آیا همهی قابلیتهایی که هرکدام از این افزونهها ارائه میدهند برای شما کاربرد دارند یا خیر. تایتلاشون با تایتلای پستاتون تداخل ایجاد میکنه و صفحاتی که ایجاد میشه خورنده نرخ خزش ربات گوگل میشن. ایجاد ریدایرکت با افزونه Yoast بسیار آسان است و شما در منو تنظیمات نسخه پریمیوم این افزونه وردپرسی به راحتی می توانید ریدایرکت های فوق العاده ای ایجاد کنید و از این طریق سایت خود را به بالاترین درجات سئو هدایت کنید. میتوان هر بخش را باز کرد تا به اطلاعات و تنظیمات بیشتری دسترسی داشت.

تمام بخش های افزونه به صورت حرفه ای و اختصاصی فعال سازی شده اند. به طور کلی شما میتوانید این افزونه را به صورت رایگان نصب کنید و مورد استفاده قرار دهید.شاید این یکی از دلایلی است که این افزونه هم اکنون روی میلیون ها سایت وردپرسی نصب شده و فعال است. به این شکل که شما میتوانید یک یا چند کلیدواژه را به عنوان کلمات هدف خود مشخص کنید تا افزونه محتوای شما را آنالیز کرده و نشان دهد که تا چه حد متن نوشته شده در کلیدواژه هدف شما برای موتورهای جستجو بهینه شده است و تغییرات لازم را به شما اعلام کند. در مطلب بهترین افزونه بک آپ گیری وردپرس در مورد تهیه پشتیبان از سایت و عواقب عدم بکاپ گیری توضیح دادیم؛ اما در این مطلب هدف معرفی بهترین افزونه سئو وردپرس برای کسب رتبه بهتر هست؛ توجه به صفحات 404 شاید در حواشی بهش پرداخته بشه اما وقتشه برای افزایش رتبه سایت و جلوگیری از از تجربه بد توسط کاربر، به این موضوع بپردازید.

امروزه همه وب سایت ها در تلاش هستند تا در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. این افزونه همونطور که از اسمش مشخصه به طور تخصصی روی Cache کردن سایت تمرکز داره و در واقع همیشه جزء بهترین افزونه های کش سایت معرفی میشه. بلکه ویژگیهای هریک از این افزونهها و مزایا و معایب هرکدام را بیان کرده و به مقایسه رنک مث و یوست سئو خواهیم پرداخت تا شما بهتر بتوانید با توجه به نیازها و اولویتهایی که برای سئو سایتتان دارید، یکی از این دو افزونه را انتخاب کنید. لیست ارائه شده توسط رنک مث شامل پیشنهاداتی برای سئوی on-page و همچنین فاکتورهایی همچون قابلیت خوانش عنوان و متن است. پس سعی کنید از این افرونه نهایت استفاده را ببرید چرا که افزونه یواست سئو بهترین افزونه سئو سایت جهان است و چه در ایران و چه در خارج بهترین و محبوب ترین افزونه شناخته می شود. اما من به شما توصیه می کنم که نگاهی به افزونه Premium هم بیندازید تا مطمئن شوید از ویژگی هایی که باعث می شوند رتبه برتری در رنکینگ گوگل را داشته باشید ، غافل نشوید.

http://26dey.deyblog.ir/post/19

افزونه WP Rocket افزونه کش وردپرس

 نوعی از فشرده سازی اطلاعات سمت سرور که باعث کاهم حجم صفحه وبسایت و افزایش سرعت سایت میشود. کم شدن حجم فایلهای قالب به افزایش سرعت سایت کمک خواهد کرد. برخی از افزونه هایی که خودم دیدم داخل همه سایت های وردپرس هست و هیچ قابلیتی هم نداره و واقعا به کار نمیاد و یا سالی شاید یکی دو بار به کار بیاد اینا هستند اما شما به اینا اکتفا نکیند و واقعا اگر از افزون های خیلی کم استفاده می کنید و یا قابلیتش رو نمی دونید اون رو حذف کنید. خب حقیقتا می دونم چی فکر می کنید. مشکل از چی هست ؟ افزونه WP Rocket محبوب ترین و کارآمدترین افزونه کش وردپرس هست. اما واقعا کد نویس نیستن تا بدونن منظور از این ارور فقط قدرت سرور نیست و به پردازش پس زمینه هم اشاره داره که مهم ترین دلیلش افزونه های زیاد هست.

البته این افزونه تنظیمات خیلی ساده ای داره که می تونید خودتون هم بدون فایل تنظیمات انجام بدهید و اگر هم بلد نیستید کمی داخل سایت ها بگردید کاملا با تنظیمات اون آشنا می شوید. در نتایج اگر دقت کرده باشید این سایت ها نوع خدمات خود را برای گوگل تفهیم کرده اند که در چه زمینه ای فعالیت می کنند و به همین دلیل زمانی که ما ” خرید بلیط ” را جستجو می کنیم. نه! اینجاست که کش مرورگر فقط تصاویر و متن صفحه جدید را دانلود کرده و بخش های فوتر، سایدبار و هدر (بخش بالایی، کناری و پایینی) سایت که در همه صفحات یکسان هستند را از فایل هایی که قبلا دانلود کرده نشان تان میدهد.

پلاگین WP Rocket یک افزونه تجاری برای سیستم وردپرس می باشد که به کمک آن می توانید سرعت بارگذاری وب سایت وردپرسی خود را به طرز باورنکردی افزایش دهید! استفاده از این ویژگی مزایای زیادی دارد و توصیه میکنیم آنرا غیرفعال نکنید، اما اگر سایت پرترافیکی دارید یا منابع هاست وردپرس شما توسط این ویژگی بیش از اندازه مصرف میشود آنرا حتماً غیرفعال کنید. اگر افراد زیادی بصورت همزمان وارد سایت شما شوند، این عمل سایت شما را کند می کند. افزونه WP ROCKET بهترین افزونه ای است که برای افزایش سرعت سایت های وردپرسی ساخته شده است که میتوانم به شما اطمینان بدهم که اگر فقط هم به عکس های مقایسه این افزونه با افزونه های دیگر نگاهی کوتاه بیندازید کاملا به قدرت این افزونه پی خواهید برد که میتواند زمان لود سایت شما را کاهش بدهد و هم با امکانات بینظیری که دارد میتواند از پهنای باند شما کاسته و در هزینه های شما هم صرفه جویی کند .

اما اگر بخواهیم در جزئیات هم این دو افزونه را مقایسه کنیم به نتایج جالبی دست پیدا خواهیم کرد. حتی نسخه قبلی هم جایگزین کردم ولی درست نشد.از پشتیبان هاستم کمک گرفتم ولی باز هم مشکل همچنان باقی و لازم بذکره عرض کنم تمام افزونه ها هم غیر فعال کردم که اگر تداخلی وجود داره مشخص بشه ولی مشکل همچنان باقیه . پس با نصب این افزونه دیگر نیاز نیست نگران کش کردن سایت و یا حمله به سایت خود باشیم. فایل های JavaScript را به فوتر سایت انتقال می دهد که باعث بهبود عملکرد سایت می شود. به همین علت منابع سرور سایت شما آزاد شده و باعث بهینه سازی زمان بارگذاری کل سایتتان می شود. این خصوصیت در سایت gtmetrix بسیار بسیار مهم است و شک نکنید که در سئو گوگل سایت شما نیز بسیار مهم خواهد بود. خزنده های افزونه WP Rocket (بر اساس سوابق کاربران قبلی) رفتار کاربری که هنوز به سایت وارد نشده است را در دسکتاپ شبیه سازی می کند و صفحاتی که فکر می کند کاربر به آن وارد خواهد شد را در کش ذخیره می کند.

https://medad.io/@wpbaran/wp-rocket-plugin/

قالب وودمارت کاملترین قالب فروشگاهی

 قالب وردپرس خبری روزنامه Newspaper بهترین قالب خبری برای وردپرس بوده و یک قالب بسیار معروف و پرطرفدار است که با انواع مختلفی برای وب سایت های رسانه ای و نشریات عرضه می شود. قالب آوادا Avada در حال حاضر بهترین قالب وردپرس موجود در دنیاست. میتوان گفت بی تم باید بهجای آوادا در لیست پرفروشترین قالبهای تم فارست باشد. نسخه اصلی و اورجینال این محصول فقط از طریق تم کده ارائه میشه و با نسخه های نال و رایگان کاملا متفاوت می باشد. اگر منطق را در نظر بگیریم نباید چیزی جز این باشد. اگر کسب و کار شما در مورد ارائه اخبار به موقع از هر نوع اخبار است، بهترین گزینه می تواند برای شما باشد. این دایرکتوری با هر موضوعی که باشد می تواند درآمدزایی خیلی خوبی برای شما ایجاد کند.

یعنی به محض انتخاب ویژگی بدون رفرش شدن صفحه، انتخاب ویژگی مد نظر شما برای خرید اعمال می گردد. انتخاب یک قالب خوب برای سایت و علیالخصوص فروشگاه اینترنتی از مهمترین مسائلی است که باید با حساسیت و دقت بالا در مورد آن تصمیم گرفته شود تا هم کاربران و مشتریها تجربهی جالبی از خرید قالب وودمارت داشته باشند و هم امکانات زیادی برای مدیریت فروش در اختیار فروشندگان کالاها و محصولات اینترنتی قرار دهند. ویژگی مثبت انفولد نسبت به آوادا این است که برای استفاده از انفولد نیاز به نصب افزونههای مختلف نخواهید داشت. امکاناتی از قبیل سازگاری با صفحه ساز، سازگاری با افزونههای چندزبانه، قابلیت انتخاب هدرها و فوترهای مختلف و … عدم نمایش صحیح وبسایت شما در نمایشگرهای با سایز مختلف موجب پایین آمدن رتبه شما نزد گوگل می شود.

حتما تاثیر این افزونه قدرتمند را بر موفقیت سایت وردپرسی را می دانید. این قالب وردپرس آنقدر توانمند بوده که به راحتی توانسته خود را در بین پر فروش ترین قالب های فروشگاهی تم فارست قرار دهد. قالب وودمارت که به نوعی بخاطر قدرت و انعطاف پذیری بالا باید آن را قالب وردپرس دیجی کالا بنامیم، کاملترین قالب وردپرس فروشگاهی است که تا حالا در دنیای وردپرس ساخته شده است. تنها ایرادی که میتوان از این قالب گرفت این است که در حالت پیشفرض دمو از تصاویر و ویدیوهایی با حجم بالا استفادهشده که در نگاه نخست سرعت این قالب را کم میکند. همان طور که مشاهده می کنید المنت های متفاوت و زیادی را در اختیار دارید و می توانید آن ها را تنها یا یک کشیدن و رها کردن در جای موردنظرتان در سایت تان نمایش دهید.

شما میتوانید با استفاده از افزونه صفحه ساز ویژوال کمپوزر صفحات خودتان را فقط با کشیدن و رها کردن عناصر بهراحتی ایجاد کنید. بهترین گزینه ایجاد یک سایت معرفی و فروش محصولات به صورت آنلاین است که تمامی امکانات را داشته باشد. با در نظر داشتن تجربه کاربری ، ما یکی از قدرتمندترین و قابل قالب وودمارت شخصی سازترین پوسته های موجود برای فروشگاه اینترنتی را ایجاد کردیم. این گزینه های گوناگونی را برای موضوعات عمومی و معمولی ارائه می دهد. هرچند با تغییر المنتهای پیشفرض قالب شاهد افزایش سرعت قالب خواهید بود، اما بعد از نصب هم به دلیل استفاده زیاد از CSS و JS ها در این قالب سرعت کمتری به نسبت سایر قالبهای این لیست خواهید داشت.

https://www.behance.net/woodmarttheme

افزونه Yoast SEO Premium و اهمیت طول محتوا در سئو

 از میان ۲۷ افزونه وردپرس سئو آماده حرفهای راست چین شده، براحتی محصولی که برایتان مفید است را انتخاب کنید. اما افزونه WP Rankie را می توانید در سایت خود نصب کنید تا مانند یک نرم افزار SERP برایتان عمل کنید. اما نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که برای کاربر باید یک تصویر بند انگشتی تهیه کنید تا به عنوان بنر و معرف عمل کند تا بتوانید او را برای ورود به سایت ترغیب نمایید. افزونه Yoast SEO Premium اما تعیین یک بنر برای ویدئو وجود ندارد در نتیجه گوگل خودش یک تصویر کوچک از ویدئو تهیه می کند و نمایش می دهد که در درصد بالایی از موارد به عنوان یک معرف خوب نمی تواند عمل کند. مهندسان بسیاری در این موضوع کوشیده اند و توانسته اند افزونه پر کاربردی را برای این منظور ایجاد کنند. افراد در روزه سئوی مقدماتی تا حدودی با اصول سئو آشنا می شوند و می توانند موارد اولیه سئو در سایت خود را مدیریت کنند.

افزونه Yoast SEO قدرتمندترین پلاگین در زمینه سئوی سایت بین کاربران وردپرس است؛ حتی اگر اطلاعات کمی در خصوص سئو سایت دارید، با کمک افزونه یواست سئو میتوانید به راحتی محتوای صفحات خود را بهینهسازی کنید. جست و جوی کلمات کلیدی و رتبه سایت در ابزارهایی انجام می شود که هزینه ی سالانه و حتی ماهانه بسیار بالایی دارند. افزونه لوکال سئو وردپرس با دریافت اطلاعتی از مدیر وب سایت و تبدیل آنها به کدهای قابل فهم برای گوگل (کدهای اسکیما یا Schema) باعث می شود حتی در نقشه گوگل نیز فروشگاه شما نمایش داده شود. افزونه های سئو راست چین چه مزیتی برای وب سایت من ایجاد می کنند؟ این امکان قبلاً با افزونه های دیگری اضافه می شد اما افزونه سئو وردپرس ، افزونه Yoast SEO امروز تمامی امکانات لازم را در قالب یک افزونه برای شما محیا ساخته است.

این افزونه یک باکس جدید در صفحه ویرایشگر صفحه یا نوشته وردپرس ایجاد خواهد کرد.در این باکس شما به سادگی میتوانید توضیحات مربوط به متن یا عنوانی که تمایل دارید در موتورهای جستجو برای آن صفحه یا نوشته نمایش داده شود را ویرایش کنید. ما در عصری زندگی می کنیم که 43 درصد کاربران تمایل به مشاهده محتوای ویدئویی دارند، این آمار برای سال 2021 برابر با 80 درصد در نظر گرفته شده. در بخش صفحه خانه نیز میتوانید عنوان و توضیحات متا لازم و دلخواه را برای صفحه اصلی وبسایت خود بنویسید و در قسمت بعد هم میتوانید مشخص کنید افزونه Yoast SEO Premium این وب سایت برای شخصی حقیقی یا حقوقی است. افزونه WP AMP ابزاری است که می توانید کاربران بیشتری را از گوگل به سمت خود بکشانید. این افزونه تمام مراحل افزودن سئو به ویدئو را در چند کلیک ساده برای شما فراهم می کند تا به سرعت هر ویدئو را از لحاظ سئو تکمیل کرده و در سایت خود انتشار دهید.

اما درحقیقت حیطه صحبت ویدئو تنها به این چنین کسب و کارهایی مرتبط نیست چراکه کاربران امروزی بیشتر به دنبال محتوا ویدئویی هستند و شما به اجبار برای داشتن کاربرانتان باید نیاز و سلایق آنها را در نظر بگیرید. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا فوق العاده است که به خاطر وبلاگی بودن خود، سئو فرندلی ( Seo Friendly ) است و می تواند نتایج خوبی را در سئو همراه با افزونه Yoast Seo برای ما رقم بزند. نارنجی - چراغ نارنجی یعنی سئوی صفحه شما جا برای بهبود دارد. باعث بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو مانند گوگل و بینگ می شود. محصولات دسته افزونه سئو وردپرس با بهینه سازی موتور جستجو، رتبه شما را در گوگل بهبود می دهد. می باشند که می تواند تاثیر مثبتی بر رتبه شما در موتور جستجوی گوگل داشته باشد.

در حالی که شما می توانید با استفاده از نسخه حرفه ای تمام امکانات کامل افزونه وردپرس را دریافت و بر روی وب سایت خود اعمال نمایید و نتایج بهتری را در موتور های جستجو دریافت نمایید . اگر از قبل با این افزونه آشنا هستید و یا همین حالا از آن بر روی وردپرس خود استفاده میکنید، حتما به خوبی میدانید که دنیایی از امکانات در این افزونه در انتظار شما نشسته که بهینه سازی وردپرس برای موتور های جستجو افزونه Yoast SEO Premium را به شکل چشمگیری آسان میکند. برای ویرایش این دو فایل شما نیاز دارید از طریق FTP یا File Manager سی پنل خود اقدام کنید، اما افزونه yoast این امکان را در اختیار شما قرار داده است تا به سادگی از طریق پیشخوان وردپرس خود و بدون اتصال به فایل های سایت ویرایش را انجام دهید. در ادامه این مقاله آموزش سئو می خواهیم بعد از تنظیمات کامل و پیشرفته وردپرس سئو اقدام به سئو سازی وردپرس با این افزونه و یک سری ترفند های سئو کنیم.

بعد از نصب افزونه یواست سئو ، شما نیاز به نصب افزونه سئو ووکامرس دارید . این امکان به شما کمک خواهد کرد تا سلامت وبسایتتان را حفظ کنید و سایت خود را بروز نگه دارید! بک لینک های با کیفیت زمانی تولید می شوند که سازندگان لینک (به افرادی گفته می شود که در حوزه فعالیت شما هستند و توانایی لینک دادن به مطالب شما را دارند) محتوای شما یا بخشی از آنرا برای مخاطبین خود به اشتراک می گذارند. شما میتوانید برای مشاهده روی “نوع” کلیک کنید. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید (نتایج جستجو) با کلیک بر روی تب Video می توانید تمام ویدئوهای مرتبط را مشاهده کنید، که هر کدام میتوانند شامل تصویر، زمان، عنوان و توضیحات باشند.

https://wpbaran.ir/yoast-seo-premium/

افزونه WP Rocket پاک کردن کش سایت

 پاک کردن کش: با استفاده از این دکمه میتوانید تا کش سایت خود را پاک کنید. همچنین در بخش کش افزونه Rocket میتوانید سیستم کش را به نقش های کاربری مختلفی ارائه دهید. افزونه راکت یکی از پرفروش ترین افزونه های وردپرس است که بطورشگفت انگیزی سرعت سایت های وردپرسی را بالا می برد! افزونه WP ROCKET به عنوان پرفروش ترین افزونه افزایش سرعت و کشینگ وردپرس است. اگر شما هم از آندسته از افرادی هستید که سرعت بارگذاری سایتتان بسیار مهم است و قصد دارید اینکار را با یک افزونه حرفه ای و پیشرفته انجام دهید، پیشنهاد می کنیم از افزونه افزایش سرعت سایت افزونه موشک استفاده کنید. افزونه موشک wp rocket در تست هایی که برای مقایسه با سایر افزونه های مشابه افزایش سرعت انجام داده اند افزونه موشک wp rocket سرسختانه و قدرتمندانه نتایج چشمگیر تری داشته. فعال سازی بارگذاری تنبل برای تصاویر : این یک قابلیت خوب است برای لود عکس ها در صفحات مثلا اگر شما من به عنوان کاربر وارد یک صفحه از سایت شوم تا به اسکرول نکردم به سمت پایین و به عکس های مورد نظر نرسیدم آنها زودتر لود نمی شود.

راکت نام یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین افزونه های حال حاضر برای وردپرس هست که این افزونه بصورتتت رایگان ارائه نمیشه حتی نسخه آزمایشی برای تست هم نمیده و مستقیم باید خریداری بشه ، ما نسخه اورجینال این محصول رو خریداری کردیم و براتون توی این مطلب قرار میدیم ، این افزونه قابلیت بهینه سازی تمام بخش های وب سایت وردپرسی رو بصورت کامل داره و باعث افزایش سرعت سایت تا چندین و چند برابر میشه ، همچنین سیستم کش وب سایت رو کنترل میکنه و میتونید مدیریت خوبی روی کش سایتتون داشته باشید ، بهینه سازی کدهای جاوا ، کش پیش بارگیری و همچنین همخوانی با گوگل آنالیتیکس برای جلوگیری از مکس چند ثانیه ای که توسط گوگل آنالیتیکس ایجاد میشه از قابلیت های مهم و کاربردی این افزونه به حساب میاد ، همچنین بخش هایی برای مدیریت CDN داره که میتونید با کلودفلر و یا هر سرویس دیگه ای همخوانش کنید ، قدرت بالایی در این افزونه دیده میشه که شما توسط اون میتونید نمره جی تی متتتریکس خودتون رو به صد بروسونید و یک وب سایت کاملا بهینه داشته باشید ، پیشنهاد همیشگی خیلی از بزرگان دنیای سئو و بهینه سازی سایت ها این افزونه بوده و من هم این پیشنهاد رو بهتون میدم.

آدرسهایی که هرگز کش نخواهند شد: صفحات حساس مانند آدرس های ورود به سیستم / ثبت نام در سایت باید از حافظه پنهان خارج شوند. افزونه ای که قصد معرفی آن را دارم افزونه افزایش سرعت سایت با نام افزونه Rocket وردپرس منتشر شده و توسط پشتیبان سازی شده است. نقاط ضعف سایتتان را به نقاط قوت تبدیل کنید.افزونه افزایش سرعت لود وردپرسبا وردپرس راکت نگران سرعت سایت خود نباشید! این موضوع مشخص و آشکار است که هر وب سایتی که سرعت لود بیشتری داشته باشد وب سایتی موفق تر خواهد بود چون گوگل در ریته بندی سایت های خود به سرعت لد سایت اهمیت زیادی می دهد. Transients Cleanup : افزونه با استفاده از این قابلیت فایل هایی که افزونه های دیگر بصورت موقت ایجاد شده است را پاک میکند و هر زمان که افزونه ها نیاز به آنها داشته باشن میتونن دوباره اون هارو ایجاد کنن و حذف آن آسیبی به سایت شما نمیزند.

و همچنان به فروش وبسایت شما کمک میکند تا هر چه سریع تر برای مشتریان شما باز شود. اما برای انتخاب این افزونه باید یک نکته مهم را مد نظر داشته باشید. در سمت چپ میتونیم مهم ترین قسمت این افزونه رو ببینیم که مربوط به Cache ، preload و OPCache است. پاک کردن دیدگاه ها: این قسمت مربوط به پاکسازی نظرات اسپم و نظرات حذف شده از دیتابیس وردپرس است. البته یک افزونه ی دیگری از این تیم در مخزن وردپرس بصورت رایگان وجود داره با اسم Lazy Load که با استفاده از آن میتونید تصاویر ، آیفریم ها و ویدیو ها رو به صورت تنبل در سایت بارگذاری کنید.

https://www.scoop.it/topic/gentable/p/4125670096/2021/07/04/wp-rocket

افزونه WP ROCKET بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

 که برای ایجاد یک طرح جدید باید بر روی افزودن کلیک کنید. این افزونه سرعتی باورنکردنی در سایت شما ایجاد خواهد کرد. شما تنها با چند تنظیم ساده در پنل تنظیمات این افزونه قدرتمند سرعت سایت خود را بهبود بخشید و در کنار بهره مندی از این فاکتور مهم در سئو سایت کاربران خود را را نیز راضی نگه دارید. همانطور که می دانید فایل های یک قالب از سایت وردپرسی به چند بخش مختلف تقسیم می شود. اما این افزونه افزایش سرعت وردپرس در ایران توسط چند شرکت معتبر ترجمه و فارسی سازی شده است. افزونه Hummingbird Pro یا به ترجمه فارسی مرغ مگس خوار محصول شرکت WPMUDEV است.

افزونه مرغ مگس خوار وردپرس فقط در بخش پیشخوان وردپرس نمایش داده می شود و شاید نیازی به ترجمه فارسی هم نداشته باشد. این افزونه قادر به کم کردن سایز فایل های جاوا اسکریپت و سی اس اس می باشد. در صورتی که از HTTP/2 استفاده می کنید فعال کردن این گزینه توصیه نمی شود. به کمک این پلاگین با جزئیات کامل می توانید افزایش سرعت لود سایت را در کنترل خود داشته باشید. پس افزونه افزایش سرعت هم بازدیدکننده های سایت شما را راضی میکند و هم رتبه بهتری را برای سایت خود به دست خواهید آورد. این گزینه باعث می شود تا بارگزاری تصاویر ها در پس زمینه پس از لود کامل سایت انجام شود.

به همین دلیل با نصب این افزونه نیازی به نصب افزونه کش وردپرس دیگری نخواهید داشت و پلاگین راکت تمام فرایندهای فشرده سازی، ترکیب فایل ها و سایر عوامل مهم در لود سایت را به طور خودکار انجام می دهد. افزونه دبلیو تری توتال کش یک افزونه رایگان وردپرس است و هم اکنون برای دانلود رایگان این پلاگین می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. یکی از محبوب ترین افزونه های کش رایگان وردپرس افزونه Autoptimize است. افزونه WP ROCKET یکی از بهترین افزونه هایی است که برای افزایش سرعت سایت های وردپرسی ساخته و منتشر شده است که میتواند زمان لود سایت شما را کاهش بدهد و هم با امکانات بینظیری که دارد میتواند از پهنای باند شما کاسته و در هزینه های شما هم صرفه جویی کند .

افزونه WP Rocket یکی از محبوب ترین افزونه های افزایش سرعت بارگذاری وبسایت وردپرسی میباشد که در واقع اکثر وبمستران وردپرسی با آن آشنایی کامل دارند . رقابت بین دو پلاگین راکت و مرغ مگس خوار در بازار وبمستران جهان مدت هاست شکل گرفته است. آمار فروش راکت و مرغ مگس خوار که در قسمت بعدی معرفی می کنیم همراه در صدر جدول پرفروش ترین های افزایش سرعت وردپرس قرار می گیرند. این پلاگین با آمار نصب بالایی که در مخزن وردپرس ثبت کرده است یکی از گزینه های مورد اعتماد برای بهینه سازی سرعت وردپرس می باشد. پلاگین سوپر کش با آمار نصب میلیونی در مخزن وردپرس گزینه مناسبی برای استفاده رایگان است. افزونه اتوپتیمایز یک پلاگین رایگان کش وردپرس است و در مخزن وردپرس ارائه شده است. Mobile cache (کش موبایل): از این بخش می توانید کش را برای موبایل فعال نمایید. با تهیه نسخه فارسی این پلاگین از لینک زیر هم اکنون می توانید برای بهینه سازی سایت خود اقدام کنید.

افزونه پر قدرت راکت وردپرس قادر است تصاویر شما را ذخیره سازی کند تا در لود مجدد سایت زمان را به حداقل برساند.افزونه های دیگری هم در این زمینه موجود است اما توان رقابت باافزونه راکت را ندارند از این جهت یک پیشنهاد عالی برای شما کاربران عزیز است.یکی از عوامل مهم در سئو بهینه بودن و سرعت سایت شماست ، به این معنا که یکی از اولویت های موتور های جستجو Optimize بودن سایت شماست و این در سئو تاثیر بسیاری دارد در نتیجه بهتر است روی قالب وردپرس خود حتماً این افزونه را نصب کنید. این قابلیت به شما و سایتتان این امکان را می دهد تا به یکباره بر اساس سایت مپ شما تمام محتوا و فایل های موردنیاز را کش کند و به این شکل نباشد که هر بار در هر صفحه ای وارد می شوید همان لحظه کش شود. البته این پلاگین رایگان امکانات بسیار محدودتری نسبت به افزونه های حرفه ای مثل پلاگین راکت و مرغ مگس خوار در اختیار شما قرار می دهد.

✅ برای دانلود افزونه مرغ مگس خوار وردپرس به این لینک مراجعه کنید. شاید افزونه W3 Total Cache را بتوانیم نمونه رایگانی از پلاگین مرغ مگس خوار بدانیم. البته افزونه Hummingbird Pro واقعا بهترین است و این مقایسه شاید برای توتال کش خیلی بزرگ نمایی باشد. شاید مهم ترین موضوع در محبوبیت این افزونه، کاربردی بودن آن در تمام زمینه های بهینه سازی سایت های وردپرسی باشد. با موضوع افزایش سرعت سایت مواجه شدم و دیدم اکثر افراد به دنبال چیزی برای افزایش سرعت بارگذاری سایتشان هستند تا بتوانند ترافیک را بهبود ببخشید و فروش خود را اینگونه افزایش دهند. این موضوع نیز موجب پیشرفت و توسعه امکانات در هر دوی این افزونه های بهینه سازی وردپرس شده است. سایت رسمی افزونه داکیومنت کاملی از افزونه به زبان انگلیسی آماده کرده است که مورد نجوه جهانیان واقع شده است.

https://wpbaran.ir/wp-rocket/

https://wp-rocket.me/

افزونه Yoast SEO Premium دانلود ورژن جدید

 تنها برخی استانداردها پایه در این سیستم رعایت شده، شما باید با استفاده از افزونه سئو وردپرس که برای این منظور طراحی شده اند، برای بهینه سازی و سئو کردن سایت وردپرس خودتان استفاده کنید. البته تمامی پلتفرم ها تا جای ممکن تمامی اصول و استانداردها را رعایت کرده اند. اگر همچین سوالی برای شما هم پیش آمده افزونه Yoast SEO Premium لازمه بدونید که: وردپرس به دلیل رعایت یک سری استاندارد ها و قوانین موتورهای جستجو مثل گوگل از نظر این موتور جستجوها یک سیستم مدیریت محتوای خوب شناخته شده است. ممکن است شما در یک عبارت خاص مانند “آموزشگاه خیاطی” جایگاه مناسبی نداشته باشید، ولی میتوانید با رعایت اصول سئو محلی هدف گذاری خود را برای عباراتی مانند “آموزشگاه خیاطی در تهران” انجام داده و به سرعت در این کلمات پیشرفت کنید. کلیدی واژه یا به اصطلاح Focus keyword شامل کلمات کلیدی محتوای ما هستند که ما با بررسی این کلمات می تونیم محتوا خود را برای کلمه مورد نظر آنالیز کنیم .

این ادغام به شما کمک می کند کلمات کلیدی مرتبط را با کلمه کلیدی تمرکز خود پیدا کنید و سپس محتوای خود را مطابق با آن بهبود دهید. حالا افزونه یواست سئو پرمیوم با شما همراه هست تا اگر که یک صفحه از سایت شما حذف شد ، در سایت وردپرسی شما سرچ کرده و مطلبی که بالاترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد پیدا کرده و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد. افزونه yoast دارای یکسری تب ها هست که شما می توانید افزونه Yoast SEO Premium از آنها برای تنظیمات اولیه سئوی خود کمک بگیرید. افزونه یواست سئو یا Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس در بازار است و مجموعه ای جامع از نکات را برای بهینه سازی وب سایت شما ارائه می دهد.

اگر می خواهید وضعیت و سئو وردپرس خود را تا حد ممکن بهینه سازی کنید , یا از هزینه های سنگین سئو مجبور هستید دوری کنید ! اگر مبتدی هستید و می خواهید مانند ما از پلاگین Yoast WordPress SEO استفاده کنید ، لطفاً مراحل را با دقت دنبال کنید. برای مثال اگر میخواید این افزونه از آنتی اسپمر هانیپات و یا ادغام با ابزار آنالیز گوگل پشتیبانی کنه، میتونید نسخه پرو افزونه The SEO Framework رو تهیه کنید. درج آدرس (های) شرکت خود - افزونه سئوی محلی Local SEO به شما این امکان را می دهد تا آدرس (های) شرکت خود را در یک قالب واضح و افزونه Yoast SEO Premium یکنواخت نشان دهید، همچنین تمام نشانه گذاری های فنی لازم برای موتورهای جستجو را نیز اضافه می کند. ثبت نمایید. برای این کار افزونه یواست بستری را فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید کد دریافتی از سمت موتور جستجو را در سایت خود ثبت نمایید و سایت خود را به گوگل معرفی نمایید.

این قسمت میتواند پیشنمایش سایت شما را در فیسبوک و دریتر نمایش دهید. جهت نمایش دادن صفحات زیرمجموعه یک برگه دیگر از بلوک Subpages استفاده کنید. اما اگر اینطور فکر کنید که وردپرس سئو و بهینه سازی شده هست و نیازی نیست کاری انجام بدید، سخت در اشتباهید. همه این افزونه با یک هدف طراحی شده اند، آنهم افزونه Yoast SEO Premium سئو سازی وردپرس. یواست سئو پریمیوم با اجازه دادن به شما یک URL را به عنوان آدرس اصلی نشان می دهد این مشکل را حل می کند - کسانی که دوست دارند یک لینک متعارف بنامند. با نسخه رایگان پلاگین Yoast شما می توانید کلید واژه اصلی که می خواهید صفحه شما برای ان بهینه شود را انتخاب کنید. برخی از این قابلیت افزونه سئو yoast را در زیر برای شما لیست کرده ام. امکان مهاجرت از سایر افزونه های سئو مثل yoast ، All in one seo و …

https://zoomit-blog.tumblr.com/post/655512109860454400/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-yoast-seo-premium-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد