آدرسی را که کپی نموده اید را در صفحه ای که در تصویر مشاهده میکنید وارد نمایید. اما اگر شما تمام گلوله های سبز را دریافت کرده اید و هنوز در رتبه بندی، جایگاه خوبی ندارید باید بررسی کنید که مشکل از کجاست؟ گزارش های رتبه، لینک و Authority سایت خود در MOZ را مستقیما در پیشخوان وردپرس دریافت نمایید. بدون اینکه نمره منفی برای سایت ایجاد شود ترافیک یک لینک را به دیگری منتقل نمایید. اما بهتر هست بدانیم افزونه Yoast SEO Premium چطور باید این افزونه را تنظیم کنید تا بهترین سئوی ممکن را برای شما به ارمغان بیاورد. لذا با تنظیم دقیق عنوان و متای توضیحات با در نظر گرفتن کلمه کلیدی هدف بهترین نتیجه را به عنوان نتایج جستجو معرفی نمایید. زمانی که شما محتوایی در موتورهای جستجو قرار می دهید تنها اطلاعات ناچیزی از محتوای شما در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

در واقع هر کسی که به فکر راهاندازی یک فروشگاه اینترنتی باشد میتواند با استفاده از افزونهی فروشگاهساز ووکامرس رویای خودش را به واقعیت تبدیل کند و مدیر یک سایت فروشگاهی شود. Yoast دست به اقدامی جالب زده تا کاربران All In One Seo Pack را هم به سمت خودش بکشد. حتی با وجود انتخاب یک الگوی خوب برای عنوان صفحه افزونه Yoast SEO Premium مطمئنا باز هم نیاز است که برای اغلب پست ها دست به ویارایش آن زده و یک عنوان صفحه سفارشی و بهینه ایجاد نمایید. اطلاعات این قسمت بر اساس ترافیک شما در دسکتاپ (رایانه ها)، تلفن ها و تلفن های هوشمند (لمسی) تقسیم بندی شده و بخشی هم برای تنظیمات درست شده است. اکنونکه از تأثیر شبکههای اجتماعی بر سایت خود مطلع شدهاید، به تنظیمات این قسمت از افزونه Yoast SEO میپردازیم.

افزونه SmartCrawl Pro هر آنچه که برای سئو اتوماتیک سایت خود نیاز دارید را در اختیار شما قرار می دهد. هر دو افزونه اسموش و مرغ مگس خوار وردپرس توسط گروه WPMU DEV توسعه یافته اند. در این مقاله به معرفی یکی دیگر از محصولات همین توسعه دهنده، این بار به عنوان افزونه سئو اتوماتیک وردپرس خواهیم پرداخت. تیم yoast یکی از کمپانی های پیشرو در زمینه سئو است که این پروسه را به خوبی به کاربران در تمام دنیا ارائه می دهند . کاربران افزونه Yoast SEO Premium مادامی که آپدیتها از سوی سایت اصلی منتشر شوند میتواند به صورت رایگان از تمامی آپدیتها بدون هیچ هزینهای بهره ببرد. بنابراین با این ابزار افزونه سئو اتوماتیک وردپرس لینک سازی داخلی به سادگی و بدون نیاز به درگیری نویسنده صورت می گیرد. همچنین امکان وارد کردن تنظیمات دیگر افزونه های سئو وردپرس مثل افزونه Yoast SEO و All in One SEO به افزونه SmartCrawl Pro به سادگی امکان پذیر است.

با ابزار ورودی و خروجی گرفتن تنظیمات در افزونه SmartCrawl Pro به سادگی تنظیمات را انتقال دهید. برای تغییر لینک ها یا انتقال ترافیک یک لینک به دیگری دیگر دغدغه سئوی منفی نداشته باشید. در ادامه با معرفی این افزونه سئوی وردپرس با ما همراه باشید. در ادامه به بررسی دقیق تر ویژگی های دانلود افزونه SmartCrawl Pro می پردازیم. با این افزونه می توانید به طیف وسیعی از شبکه های اجتماعی متصل شوید که در هیچ افزونه ای افزونه Yoast SEO Premium این امکان وجود ندارد. در بخش پنجم از شما پرسیده میشود که آیا وبسایت شما نویسندگان متعدد دارد یا نویسندهاش فقط خود شما هستید. همچنین می توانید لینک مطلب حذف شده را نیز با این ابزار افزونه سئو اتوماتیک وردپرس به صفحه اصلی یا یک صفحه مرتبط ریدارکت 301 نمایید. همچنین دانلود Hummingbird Pro را بهترین افزونه بهینه سازی وردپرس در مقاله معرفی بهترین افزونه کش وردپرس معرفی کردیم.

پیشتر در وردپرس باران افزونه WP Smush Pro را به عنوان بهترین افزونه بهینه سازی تصاویر وردپرس معرفی نمودیم. تاریخ نمایش در زیر پست: با فعال کردن این قسمت میتوانید تاریخ انتشار نوشتههایتان را در نتایج جستجو نمایش دهید. وقتی که اطلاعات متا برای شبکه های اجتماعی فعال شد شما میتوانید برای هر شبکه اجتماعی افزونه Yoast SEO Premium یک تصویر شاخص جدا آلود نمایید تا در شبکه های اجتماعی تصویر پست شما به خوبی نمایش داده شود. در هر سایتی یک فایل به نام اچ تی اکسس و یک فایل به نام روبوتس وجود دارد این دو فایل نیز در سئو تاثیر بسزایی دارند تا حدی که مهمترنی تغییرات سئو و یکی سری موارد دیگر داخل این دو فایل ذخیره می شوند.

https://baranwp.wordpress.com/2021/08/03/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-yoast-seo-premium-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D9%85%D8%AD%D8%AF%D9%88%D8%AF%DB%8C%D8%AA-%D9%86%D8%B5%D8%A8/