تنها برخی استانداردها پایه در این سیستم رعایت شده، شما باید با استفاده از افزونه سئو وردپرس که برای این منظور طراحی شده اند، برای بهینه سازی و سئو کردن سایت وردپرس خودتان استفاده کنید. البته تمامی پلتفرم ها تا جای ممکن تمامی اصول و استانداردها را رعایت کرده اند. اگر همچین سوالی برای شما هم پیش آمده افزونه Yoast SEO Premium لازمه بدونید که: وردپرس به دلیل رعایت یک سری استاندارد ها و قوانین موتورهای جستجو مثل گوگل از نظر این موتور جستجوها یک سیستم مدیریت محتوای خوب شناخته شده است. ممکن است شما در یک عبارت خاص مانند “آموزشگاه خیاطی” جایگاه مناسبی نداشته باشید، ولی میتوانید با رعایت اصول سئو محلی هدف گذاری خود را برای عباراتی مانند “آموزشگاه خیاطی در تهران” انجام داده و به سرعت در این کلمات پیشرفت کنید. کلیدی واژه یا به اصطلاح Focus keyword شامل کلمات کلیدی محتوای ما هستند که ما با بررسی این کلمات می تونیم محتوا خود را برای کلمه مورد نظر آنالیز کنیم .

این ادغام به شما کمک می کند کلمات کلیدی مرتبط را با کلمه کلیدی تمرکز خود پیدا کنید و سپس محتوای خود را مطابق با آن بهبود دهید. حالا افزونه یواست سئو پرمیوم با شما همراه هست تا اگر که یک صفحه از سایت شما حذف شد ، در سایت وردپرسی شما سرچ کرده و مطلبی که بالاترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد پیدا کرده و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد. افزونه yoast دارای یکسری تب ها هست که شما می توانید افزونه Yoast SEO Premium از آنها برای تنظیمات اولیه سئوی خود کمک بگیرید. افزونه یواست سئو یا Yoast SEO یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس در بازار است و مجموعه ای جامع از نکات را برای بهینه سازی وب سایت شما ارائه می دهد.

اگر می خواهید وضعیت و سئو وردپرس خود را تا حد ممکن بهینه سازی کنید , یا از هزینه های سنگین سئو مجبور هستید دوری کنید ! اگر مبتدی هستید و می خواهید مانند ما از پلاگین Yoast WordPress SEO استفاده کنید ، لطفاً مراحل را با دقت دنبال کنید. برای مثال اگر میخواید این افزونه از آنتی اسپمر هانیپات و یا ادغام با ابزار آنالیز گوگل پشتیبانی کنه، میتونید نسخه پرو افزونه The SEO Framework رو تهیه کنید. درج آدرس (های) شرکت خود - افزونه سئوی محلی Local SEO به شما این امکان را می دهد تا آدرس (های) شرکت خود را در یک قالب واضح و افزونه Yoast SEO Premium یکنواخت نشان دهید، همچنین تمام نشانه گذاری های فنی لازم برای موتورهای جستجو را نیز اضافه می کند. ثبت نمایید. برای این کار افزونه یواست بستری را فراهم کرده است تا به راحتی بتوانید کد دریافتی از سمت موتور جستجو را در سایت خود ثبت نمایید و سایت خود را به گوگل معرفی نمایید.

این قسمت میتواند پیشنمایش سایت شما را در فیسبوک و دریتر نمایش دهید. جهت نمایش دادن صفحات زیرمجموعه یک برگه دیگر از بلوک Subpages استفاده کنید. اما اگر اینطور فکر کنید که وردپرس سئو و بهینه سازی شده هست و نیازی نیست کاری انجام بدید، سخت در اشتباهید. همه این افزونه با یک هدف طراحی شده اند، آنهم افزونه Yoast SEO Premium سئو سازی وردپرس. یواست سئو پریمیوم با اجازه دادن به شما یک URL را به عنوان آدرس اصلی نشان می دهد این مشکل را حل می کند - کسانی که دوست دارند یک لینک متعارف بنامند. با نسخه رایگان پلاگین Yoast شما می توانید کلید واژه اصلی که می خواهید صفحه شما برای ان بهینه شود را انتخاب کنید. برخی از این قابلیت افزونه سئو yoast را در زیر برای شما لیست کرده ام. امکان مهاجرت از سایر افزونه های سئو مثل yoast ، All in one seo و …

https://zoomit-blog.tumblr.com/post/655512109860454400/%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-yoast-seo-premium-%D8%B3%D8%A6%D9%88-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3